Η ενότητα μόνο για τους Έλληνες we/pes τρελαμένους

polakis

PES - FIFA Greek master
10 May 2002
Athens,Greece
Aek Athens
Παιδιά αν είναι εφικτό να μιλάμε εδώ στα ελληνικά και να λέμε για την τρέλα μας...
 
loipon.........exoun vgalei oloi perigrafh sti glossa tous kai emeis akoma1!!giati???
 
Γιατί ο Προμηθέας το ανέβαλε για το pes6 που θα υπάρχει και σχολιαστής από τον πάγκο. Και θα έχει άλλο format το e_sound
 
Ποιός είναι ο Προμηθέας ρε παιδιά που θα κάνει την ελληνική περιγραφή?
Ελπίζω να το έχουν βελτιώσει το pro 6...
 
Φίλε Pavger βλέπω είσαι πορωμένος με ομάδα Ε κλπ.
Ασχολούμαι κι εγώ χρόνια τώρα με αυτά τα θέματα από το 1995.Είμαι 26 ετών και περιμένω τα σημάδια των καιρών αν καταλαβαίνεις τί εννοώ...
Ποια η γνώμη σου για τον Παναγιώτη Τουλάτο?
Σοφός Έλλην που λέει αλήθειες ή απατεώνας?Ή μήπως σοφός Ελλην που λέει αλήθειες αλλά στον δρόμο την ψώνισε και χάλασε?Εγώ πιστεύω το τελευταίο πάντως

Άντε και να παίξουμε και κανά pro evo ή we!Μην ξεχνιόμαστε...
 
Καλα αυτοί στην Κοναμι είναι βλάκες?Δεν θα βάλουν ΑΕΚ μέσα στο παιχνίδι?
Έλεος πια.Τσαμπιονς λιγκ είμαστε...
 
Τί έγινε νέκρωσε η ελληνική κοινότητα?Για στείλτε κανα μηνυματάκι να γίνει κόλαση τώρα που βγαίνει το pro6!
Ούτε φέτος ΑΕΚ μέσα.Ντροπή Κονάμι...
 
polakis said:
Τί έγινε νέκρωσε η ελληνική κοινότητα?Για στείλτε κανα μηνυματάκι να γίνει κόλαση τώρα που βγαίνει το pro6!
Ούτε φέτος ΑΕΚ μέσα.Ντροπή Κονάμι...
Vgalane oli tin bundesliga ki esy les gia tin AEK?
oi typoi einai gtp teleiws...

Makari to fifa07 na einai sto 360 oso kalo einai kai sto PC , na paiksoume me oles tis omades na to xaroume ( btw to fifa exei kai AEK kai PAOK ;) ). Ante giati kathe xrono ta idia vgazoun stin palioKONAMI kai kathomaste kai asxoloumaste mazi tous.
 
Επιτέλους ΑΕΚ μέσα στο παιχνιδι και με επίσημη άδεια.Θα γίνει κόλαση...
 
Στο φιφα08 δεν έχει φέτος ΠΑΟ, έχει μόνο ΑΕΚ, ΟΣΦΠ και ΠΑΟΚ.

Αντε μόνο 15 μέρες έμειναν και μετά με Αεκάρα στο pro2008!
 
e re gamoto, mia fora eipana paro ena Fifa, ke se auto bretheike na dosei ta dikeomata o pao stin Konami???? Eleos pia, pantos moufa to pro 2008!!!
Oti xeirotero ekane i konami!
 
Giasas palikaria pou tha vrw ena PES2008 option file gia PS2 pou na exei mesa ola ta teleftaia nea gia to EURO 2008
 
Back
Top Bottom