Fenerbahçe thread(Championnnnn!!!)

Status
Not open for further replies.
Diğerleri zaten aynı bok. Buraya adam gibi Fenerbahçeliler yazsa (#11 gibi..) onlarla belirli seviyede Fenerbahçe'yi tartışmaya hazırım. Ama bu 3 denyo ile tartışmayı bırak muattap olmaya değmez! Bi taneside var fbmania diye, SCN'de götümüzü yalardı, onun forumda açtığı konuları sile sile imanımız gevrelirdi. Böyle boş bir adam kendisi.

Götünüzü falan yalamazdım sadece destek verirdim.Ama bazı mesajlarım salaklaşmıştı bi ara onu bende biliyorum sonra zaten düzelttim kendimi.Merak etme o kadar boş bi adam diilim ben...Hem senle seviyeli bi şekilde de tartışabilirim burada.Ve ayrıca bunu ben de isterim ama gelip ortamı seviyesizleştiren sensin.Bi ara yazmıştın buraya mesaj atmiycam daha diye.Ee noldu?Atıcaksan seviyeli mesajlar at.

mrdjkola said:
ernestito efendi bu bule picinin annesi onemlide bizimki degilmi

sikerim lan bu siteyi ben, ya bu bule orospu cocugunu atarsin burdan yada attirirsin, siz burda O.C yapacaksaniz , ben buraya yapicami bilirim...

Ohh.. Are you gonna hack this site? :lol:

Tell me what can you do at Evo-Web?? :lol:

Bule,bak kardeşim artık yazma şuraya,rica ediyorum git...

SCn'ye kadar Gittik gelmiyecez ne halt ederseniz edin artık istediğiniz haltı yiyin bende sadece bakıp güleyim size.

İstediğimizi yeriz ya da yemeyiz bu sen dahil kimseyi İLGİLENDİRMEZ.Ayrıca gülmek istiyosan git bi aynanın karsısında dur...

Bule Ribery 1 yıl bile dayanamadı gs'nin halini görünce kaçtı.Ayrıca serhat'ın gidişi ribery salağınınkinden çok farklı.

bye bye ribery :D

Riber didnt even stay 1 season, he came at half and gone quickly as he can, i thought he was stupid but he is actually smart :applause:

"scarface" :lmao:

VINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Last edited by a moderator:
Bule ne zavallı adamsın ya.Aslında zavallı olup olmamak senin elinde.Buraya gelip bişey yazmasan zavallı falan olmassın.Ama hala gelip bişeyler yazıyosun.Şimdi Ribery'nin gitmesiyle Serhat'ın gitmesi aynı durummu?

RIBERY, SCARFACE, HE IS THE BEST !!!

AFTER 5 MONTHS

VINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :mrgreen:

LIG KUPASI, 100.yil RUYALARI VE RIBERY REZILLIGINDEN SONRA,

"DEGERLI" 6S TARAFTARI ARTIK UMUTLARINI KESIMIS :mrgreen:

ads305z7jn.jpg

:lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao:

Ohh.. Shit! Your fourth account! (codex,mrdjkola..) :lol:

Also, I'm Galatasaray supporter and i have never visited Fenerbahce's supporters forum. But, i think you wanted to see real supporter and you have visited ultrAslan forum.

Anyway, it's fake. You made it your self. Everybody can understand it! Idiot! :lol:

@fbmania :

Sen kime zavallı diyon piç. Yaşın başın kaç abin yaşındaki adamlara nasıl konuşuyon. Serhat sizi sattı işte. Aziz ne kadar yapışsada adam tekmeyi bastı Azizin kıçına gitti Belçikaya. Biza ihanet eden Fransız size ise yıllardır hizmet veren Türk futbolcu.

" Kadiköy'ün boğası, Belçika'ya kaçtı.." :lol:

PLEASE MODS DO SOMETHING THIS IDIOT, HE HAS 4 ACCOUNT, THE OTHERS WERE BANNED. I WANTED TO WARN!

Haydi köpek git Antu.com'da takıl buraları sana göre değil çünkü sen nereye gidersen ban yemeye hazırsın!

LOOOL..

Bule one Turkish sytphom for mens like this you know.

Eşşeğe altın semer vursan eşşek gene eşşektir derler bu tiplere boşver adam olmazlar boşuna uğraşma dangalak adamlarla...

Bule , will you stop bitching , serhat did not sell fenerbahce, AT LEAST HE PLAYED WITH FENERBAHCE FOR 4 YEARS !!!

LOOK AT RIBERY, GONE AFTER 6 MONTHS :lmao: :lmao:

LOOK AT YOUR TEAM, 100 TH YEAR AND THEY 3RD , CANT EVEN QUALIFY FOR CL :lmao:

you are nonsense,

just quit it,

you just keep insulting other members , are you gay that you want some attention from boys or you have some brain damage ?

hint : SEE A DOCTOR

Fatih Terim says a word like Ribery typed footballers if a men finished playing in Galatasaray in his brain,he can't take his uniform from me.

Bir Ribery gider onun gibi on tanesini yetiştiririz.İstersen paf takımımızı incele derim sana.İlk teknik trektörlük tecrübesi olmasına rağmen Suat Kaya ile şampiyon oldular.

Uğur Uçar,Mülayim Erdem,Zafer Şakar,Cihan Can,Cafercan Aksu ve niceleri bunlar işte Galatasaray'ın özkaynak değerleridir.Sizin gibi dışarıdan 20-21 yaşında futbolcu alıp onu oynatmakla övünmeyiz.13-14 yaşında alır yetiştirir 17 yaşında çıkarır Şampiyonlar liginde oynatırız.Örnek Emre Belezoğlu ve Okan Buruk.İşte böyle değerlere sahip olduğumuz için büyük bir klüp olabiliyoruz.

Ribery'nin neler kaçırdığını görmek istiyorsan Galatasaray'lı bir arkadaşının Galatasaray Dergisindeki Yakın Plan bölümünde Bülent ve Song'un bir fotosu var onu bir incele derim sana Galatasaray'ın nasıl bir klüp olduğu hakkında büyük bir görüş verecektir...

I have never insult other members.

Plus, selling team after playing 4 years is much worser than playing 6 months. :lol:

Bah, I'm talking to idiots. Now check your history and think. We know what did Fenerbahce do with Löw and Lorant. Also we know Fenerbahce's CL history and their standing. If i were you, i would show some respect to Galatasaray because of their European Cup and Country points.

who say we dont show some respect for your "european" titles.... ??

but thats in the paste, NOW FENERBAHCE IS THE LEAGUE CHAMPION, SHOW SOME RESPECT TO US INSTEAD OF COMING HERE TALKING SHIT ALL THE TIME

haaa bide oyle fenerbahceye kufur ediceginize kendi halinize bakin BU sene , daha SAMPIYONLAR LIGINE BILE KATILAMADINIZ :lol: :lol: :lol:

Bule,

Bir hatirlatiyim dedim, gecen sezon, kendi taraftariniz, nerde senin gibi 6sli :lmao:

fenerartiklari.jpg

Bule said:
Ernestito yani Muharrem, kusura bakma abicim ama ben ağzımı bozucam şimdi. Gerekirse bunun için ban yemeye bile hazırım.

İlk olarak sözüm mrdjkola piçine. Sen varya hayatımda gördüğüm en boş herifsin. Bütün gün burada salak salak Galatasaray'a dalaşıyon. Anneni Cimbomlular sikti herhaldeki bu kadar yaran büyük! Çok delikanlıysan, geçende dediğim gibi SEN ADRESİNİ VER! Geliyim oraya sikiyim kafanı gözünü. Öyle monitör arkasından delikanlılık kolay. Hemde sen biras 6S taraftarı dövüp rahatlamak istemiyomuydun, gelde rahatlatıyim seni.

Ayrıca Türkiye'de en başarılı takım olamamak, yada 3 büyüklerden avrupada en başarısızı olmak size o kadar koymuşki. İçinizde patlamız o sizin avrupa sevdanız. Ama sittim sizi siz Avrupada bi sikim yapamazsınız. Adınızdan kaybediyosunuz bi kere. Fenerbahçe! Bol sıfırlı bir takım. Hem puan açısından hem para açısından. Ulan bide paranız olmasa ne bok yiyeceksiniz onuda bilmiyorum.

Ayrıca banlanması gereken biri varsa 3 tane account kullanan "mrdjkola" olmalı. Adamın 2 üyeliği banlandı gene açtı bitane. Bu adama direk IP ban lazım. Direk spam herif.

Diğerleri zaten aynı bok. Buraya adam gibi Fenerbahçeliler yazsa (#11 gibi..) onlarla belirli seviyede Fenerbahçe'yi tartışmaya hazırım. Ama bu 3 denyo ile tartışmayı bırak muattap olmaya değmez! Bi taneside var fbmania diye, SCN'de götümüzü yalardı, onun forumda açtığı konuları sile sile imanımız gevrelirdi. Böyle boş bir adam kendisi.

RaistlinFB biraz düzgün adama benziyodu sora oda gene saptı mrdjkola gibi. Neyse benim sözlerim bunlar. Umarım yerli yerine gitmiştir. Ayrıca FB'nin her pisliğini, rezilliğini, ezikliğini ortaya çıkardığım için bazı köpekler (mrdjkola) kudurmuş olabilir. Onlar sakinleşsin ve hayal kurmaya devam etsin. Belki ilerde GS gibi bir UEFA bir Super Cup veya Şampiyonlar Liginde çeyrek yada yari final oynarlar.

beyler şunları özelden yazsanız ya , anlayanı var anlamıyanı var ,, birbirinizi buralarda ezmeye kalkıp üste cıkmaya calışmal yanlıi , bunu herkese söyliyorum, komik bir kavga olmuş, burds 100 tane takım için topic var hiç birinde böyle bir kapışma yok , kücük düşürmiyelim biribirimizi ya millete lütfen artık uzatmayın atışmalar eğlenceli başlıyıp aşırı derecede kişiselleşmiş , lütfen pm'den devam edin ( yalnız sonucunu merak ettim bu işin devamında )))) :) oda ayrı

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom