• Note for new users: Please keep your posts English or we will delete them. There's a "No English?" area in our Editing discussion forum for those who prefer writing in their native language.
  • Site maintenance info: We got rid of the "Patches and Option Files" area and moved all threads from 2020 to their corresponding subs in the Editing area. Let me know if you're missing a thread or face any other issues related to this move. /Tom

Türkler Buraya Baksin ;)

C

cosmoswave

Guest
bende varım ama nasıl patch yapılacagını hıc bılmıyorum bılen varsa yardım etsin plz.

Bule

Leoni Rossi
20 March 2004
Istanbul, Turkey
Galatasaray SK
Burda kendini deşifre etmeyen o kadar Türk varki.. :)

Bir zamanlar bu sitenin hatrı sayılır moderatorlerinden biride Türk'tü. O açıdan bu site Türklere alışık.

S

Sedat

Guest
Bende varim, Samsunluyum. Turk takimlar icin patch varmi? WE10 icin BJK siyah formalarini istiyorum

pir@T€

Non-League
18 August 2005
bende Türküm arkadslar :) KKTC :D
sedat kardsm msn den ulas bana bi istersen (patchmakerim bn) yardmcı olrm
bnde bir bjkliyim
msn:gkhn_pirate@hotmail.com

S

Sedat

Guest
gokhan msn'e katdum seni. Turkiye ligi patch'i cikacakmi? Eger cikarsa lutfen BJK'nin SIYAH FORMALARINI koyun. selamlar

WEtongelre

Champions League
17 February 2006
Eindhoven
Galatasaray
Abiler, Fifa tarafindan cezamiz 6'dan 3 maça indirildi :D Emre 6 dan 4 maça indirildi :D Yani yunan maçinda patliyacagiz! :D

S

S1900

Guest
hi everyone, ah agzım alışmış pardon :P selam beyler herkese... isterseniz burda ceşitli hareketleri paylaşalım, yabancıya gitmesin bizim hareketlerimiz :D

tuncaybe

Non-League
2 November 2005
Herkese selam! Burda ben de varım yazmak güzel tabi ama biraz daha paylaşıma yönelsek daha iyi olur bence.

Top Bottom